Co-Working space in Pimpri Colony, Pune for Rent
Pimpri-Chikhali Road, Morewadi, Moolchand Mill - PCMC
₹ 65,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹4 Lacs
Deposit (Negotiable)
1,110 sqft₹58.56 per Sq.Ft.
Builtup
1/28Co-Working
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From