Shop in Vile Parle East, Mumbai for Rent
Shraddhanand Rd, Rose Residency
₹ 71,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
640 sqft₹110.94 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From