Shop in Avadi, Chennai for Rent
Kamaraj nagar, GKS Convention Centre
₹ 15,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
420 sqft₹35.71 per Sq.Ft.
Builtup
1/12Shop
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From