Shop in Kalyan West, Mumbai for Rent
Adharwadi Rd, Venus Hospital, Dr. Dipali Rothe, Dr. Sandesh Rothe
₹ 20,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
140 sqft₹142.86 per Sq.Ft.
Builtup
1/9Shop
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From