Shop in Sector 94, Gurgaon for Rent
Hayatpur Rd, SS Interiors
₹ 20,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹20,000
Deposit (Non-Negotiable)
286 sqft₹69.93 per Sq.Ft.
Builtup

Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
30-Jun-2026
Available From