Shop in Sector 78, Noida for Rent
Mahagun Road , Aditya Urban Casa, Domino's Pizza
₹ 40,000 +
₹ 3,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹80,000
Deposit (Non-Negotiable)
275 sqft₹145.45 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Shop
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
30-May-2026
Available From