Shop in Ganesh Peth, Pune for Rent
Kasturi chowk, Near to Oswal JEWLLERS
₹ 42,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
550 sqft₹76.36 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From