Shop in 66 Avenue Pimple Nilakh, Pune for Rent
Gulmohar Park Road, Gulmohar Park Road
₹ 1 Lac
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹4 Lacs
Deposit (Negotiable)
763 sqft₹131.06 per Sq.Ft.
Builtup
1/8Shop
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
25-May-2026
Available From