Shop in , Neral, , Mumbai for Rent
Sai Mandir, Naka, Yukti Funzone S
₹ 39,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2.3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
506 sqft₹77.08 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Shop
Property Type
Public And Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From