Shop in Mount Road, Chennai for Rent
Meeran Sahib St, Near Ritchie Street, Casino Cinemas
₹ 25,000 +
₹ 600Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2.75 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
143 sqft₹174.83 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Shop
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From