Shop in Charoli Phata, Pune for Rent
DHABADE CHOWK, nithyam homes
₹ 11,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹20,000
Deposit (Non-Negotiable)
332 sqft₹33.13 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From