Shop in Deccan Gymkhana, Pune for Rent
Jangali Maharaj Rd, 124138, Jangali Maharaj Rd
₹ 27,000 +
₹ 600Maintenance
Rent (Negotiable)
₹54,000
Deposit (Non-Negotiable)
195 sqft₹138.46 per Sq.Ft.
Builtup
1/14Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From