Shop in Chakan, Pune for Rent
MIDC Phase-III, Near Bajaj Auto Limited-2 (KTM & Triumph Plant)
₹ 11,000 +
₹ 1,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹30,000
Deposit (Non-Negotiable)
210 sqft₹52.38 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
22-May-2026
Available From