Shop in Radha Govind Apartment, Mumbai for Rent
Radha Govind Apartment, Shop No_: 04,
₹ 10,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹75,000
Deposit (Non-Negotiable)
265 sqft₹37.74 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From