1 BHK Ready to Move Flat In Rose Castle For Sale In Moshi
Rose Castle Moshi, Pimpri Chinchwad, Pune, Maharashtra 412105
Not under loan₹
₹42.5 Lacs
₹7,727 per sq.ft.
₹24,358/Month
Estimated EMI
550 sqft
Builtup
1/6South