2 BHK Apartment In Siri Amrutha Paradise For Sale In Padmanabhanagar
Siri Amrutha Paradise 42, Uttarahalli Main Rd, Balaji nagar, Uttarahalli Hobli, Bengaluru, Karnataka 560061
Not under loan₹
₹62 Lacs
₹4,733 per sq.ft.
₹35,534/Month
Estimated EMI
1,310 sqft
Builtup
1/14East