3 BHK Apartment In Sumukhesh Heights For Sale In Cmp7+3f5 Cluster_ghatkesar 3, Jodimetla X Road, Ghatksar, Annojiguda, Hyderabad, Badesahebguda, Telangana 500088, India
Sumukhesh Heights Annojiguda
Under Loan₹
₹70 Lacs
₹4,590 per sq.ft.
₹40,120/Month
Estimated EMI
1,525 sqft
Builtup
1/6East
Facing
3 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Car
Parking