2 BHK Apartment In Somani Dream Home For Sale In Punawale
Somani Dream Home Gaikward Nagar,Punawale,Maharashtra-1411033
Not under loan₹
₹53 Lacs
₹8,154 per sq.ft.
₹30,376/Month
Estimated EMI
650 sqft
Builtup
1/14East
Bathrooms
None
Parking