4+ BHK Apartment In Noida Authority Flats For Sale In Sector 3
Noida Authority Flats Aster School
Not under loan₹
₹4 Crores
₹6,667 per sq.ft.
₹2.29 Lacs/Month
Estimated EMI
6,000 sqft
Builtup

Don't Know
Facing
4+ BHK
Apartment Type
8
Bathrooms
Car
Parking