3 BHK Flat For Sale In Pitam Pura
Standalone Building, samrat enclave near Shri Ram Mandir
Not under loan₹
₹2.8 Crores
₹15,556 per sq.ft.
₹1.6 Lacs/Month
Estimated EMI
1,800 sqft
Builtup
1/34West
Facing
3 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Car
Parking