3 BHK Apartment In Freedom Park Life For Sale In Sector 57
Freedom Park Life Sector 57, Gurgaon
Not under loan₹
₹3.5 Crores
₹15,556 per sq.ft.
₹2.01 Lacs/Month
Estimated EMI
2,250 sqft
Builtup
1/8East
Facing
3 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Bike and Car
Parking