2 BHK Flat In Parmarth Apartments For Sale In Vikaspuri
Parmarth Apartments, Phase 1, Vikaspuri, Delhi, 110018, India
Not under loan₹
₹1.3 Crores
₹12,207 per sq.ft.
₹74,508/Month
Estimated EMI
1,065 sqft
Builtup

North
Facing
2 BHK
Apartment Type
1
Bathrooms
Bike and Car
Parking