1 BHK Apartment In Vijay Galaxy For Sale In Thane West
Vijay Galaxy G B Road Wagbil Rd nea Waghbil
Not under loan₹
₹76 Lacs
₹11,360 per sq.ft.
₹43,559/Month
Estimated EMI
669 sqft
Builtup
1/5North-East