2 BHK Apartment In Shri Balaji Ocean For Sale In Chandapura Dommasandra Road
Shri Balaji Ocean 253, Chandapura Dommasandra Road, Pearl City, Gopasandra, Bengaluru, Karnataka 560099, India
Under Loan₹
₹62 Lacs
₹6,458 per sq.ft.
₹35,534/Month
Estimated EMI
960 sqft
Builtup
1/23North