2 BHK Apartment In Swanag Sri Ramalakshmi For Sale In Ambattur
Swanag Sri Ramalakshmi Ambattur, Chennai, Tamil Nadu
Not under loan₹
₹72.84 Lacs
₹7,058 per sq.ft.
₹41,747/Month
Estimated EMI
1,032 sqft
Builtup
1/7East