1 BHK Apartment In Silicon Elite For Sale In Hinjawadi
Silicon Elite Silicon Elite
Not under loan₹
₹38 Lacs
₹8,085 per sq.ft.
₹21,779/Month
Estimated EMI
470 sqft
Builtup
1/4East
Facing
1 BHK
Apartment Type
1
Bathrooms
Bike and Car
Parking
1/4
1/10