1 BHK Flat In Yaseen Height For Sale In Wadgaon Sheri
Old Mundhwa Rd, Ganesh Nagar Line no.9 Near Kumar Periwinkle
Not under loan₹
₹25 Lacs
₹3,125 per sq.ft.
₹14,328/Month
Estimated EMI
800 sqft
Builtup
1/12West
Facing
1 BHK
Apartment Type
1
Bathrooms
Bike
Parking