2 BHK Apartment In Ashiana Mulberry For Sale In Sector 2
Ashiana Mulberry sona road .in frint of KR Manglam University
Under Loan₹
₹1.5 Crores
₹12,397 per sq.ft.
₹85,971/Month
Estimated EMI
1,210 sqft
Builtup
1/2North