2 BHK Apartment In Narayan Realty Koyna For Sale In Baner
Narayan Realty Koyna Koyna Apartment Mohan Nagar Co.op. Society, Baner HQ58+538 KBL, Mohan Nagar Co-Op Society, Baner Pune, Maharashtra 411045 India
Under Loan₹
₹1.5 Crores
₹13,774 per sq.ft.
₹85,971/Month
Estimated EMI
1,089 sqft
Builtup
1/11East