2 BHK Flat For Sale In Sector 44
Standalone building, 264, Bhagwan Mahaveer Marg, Indira Colony, Bhagwan Mahaveer Marg, Indira Colony
Not under loan₹
₹3.25 Crores
₹27,038 per sq.ft.
₹1.86 Lacs/Month
Estimated EMI
1,202 sqft
Apartment Type
1
Bathrooms
None
Parking