1 BHK Apartment In Bima Nagar Chs For Sale In Andheri East
Bima Nagar Chs Parsi Colony, Bima Nagar, Andheri East, Mumbai, Maharashtra 400053, India
Not under loan₹
₹1.4 Crores
₹30,702 per sq.ft.
₹80,240/Month
Estimated EMI
456 sqft
Builtup
1/2West
Facing
1 BHK
Apartment Type
1
Bathrooms
Bike and Car
Parking