3 BHK Apartment In Ajit Giripushp For Sale In Erandwane
Ajit Giripushp Ajit Giripushp, Pune, India
Not under loan₹
₹2.49 Crores
₹16,382 per sq.ft.
₹1.43 Lacs/Month
Estimated EMI
1,520 sqft
Builtup
1/5East
Facing
3 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Bike and Car
Parking