2 BHK Apartment In Amar Deep For Sale In Hadapsar
Amar Deep Hadapsar Gaon, Hadapsar, Pune, Maharashtra 411028
Not under loan₹
₹45 Lacs
₹7,377 per sq.ft.
₹25,791/Month
Estimated EMI
610 sqft
Builtup
1/5South