Shop in Gaur City Center, Noida for sale
Gaur City center, Gaur City mall
₹25 Lacs
₹17,730.50 / sq.ft.
₹18,773/Month
Estimated EMI
141 sqft₹17,730 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From
0.8 km from Sector 59
Explore More Properties