Shop in Sector 153, Noida for sale
Ace 153,
₹1.88 Crores
₹10,500.00 / sq.ft.
₹1.41 Lacs/Month
Estimated EMI
1,791 sqft₹10,500 per Sq.Ft.

Available From
1.9 km from Noida Sector 146
Explore More Properties