Office Space in Sector 96, Noida for sale
E-Square, Supertech Limited
₹80 Lacs
₹19,417.48 / sq.ft.
₹60,074/Month
Estimated EMI
412 sqft₹19,417 per Sq.Ft.
Builtup
1/13Office Space
Property Type
Public And Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From