Office Space in Govandi East, Mumbai for Rent
deonar village, Supreme Boulevard
₹ 1.2 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,000 sqft₹120.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/9Office Space
Property Type
Public And Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
24-May-2026
Available From