3 BHK Apartment In Godrej Jardinia For Sale In Sector 46
Godrej jardinia sector 46 metro station
Under Loan₹
₹3.1 Crores
₹17,634 per sq.ft.
₹1.78 Lacs/Month
Estimated EMI
1,758 sqft
Builtup
1/6East
Facing
3 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Bike and Car
Parking