2 BHK Apartment In Gaur Saundaryam For Sale In Techzone 4
Gaur Saundaryam Gaur Saundaryam
Not under loan₹
₹2.05 Crores
₹11,782 per sq.ft.
₹1.17 Lacs/Month
Estimated EMI
1,740 sqft
Builtup

West
Facing
2 BHK
Apartment Type
3
Bathrooms
Bike and Car
Parking