2 BHK Apartment In West Chester Apartment For Sale In J. P. Nagar
West Chester Apartment J.P. Nagar, Bengaluru, Karnataka 560078
Not under loan₹
₹78 Lacs
₹6,927 per sq.ft.
₹44,705/Month
Estimated EMI
1,126 sqft
Builtup
1/2East