2 BHK Apartment In Prithvi Presidio For Sale In Magarpatta
Prithvi Presidio Prithvi Presidio, Magarpatta Rd, Keshav Nagar, Hadapsar, Pune, Maharashtra 411028
Not under loan₹
₹2.6 Crores
₹32,500 per sq.ft.
₹1.49 Lacs/Month
Estimated EMI
800 sqft