2 BHK Apartment In Purva Zenium, Devanahalli For Sale In Purva Zenium
Purva Zenium, Devanahalli Purva Zenium
Not under loan₹
₹1.39 Crores
₹11,554 per sq.ft.
₹79,667/Month
Estimated EMI
1,203 sqft
Builtup
1/7West