1 BHK Apartment In Raymond Ten X Habitat, Thane West For Sale In Thane West
Raymond Ten X Habitat, Thane West Raymond tenx habitat
Under Loan₹
₹1.05 Crores
₹20,588 per sq.ft.
₹60,180/Month
Estimated EMI
510 sqft
Builtup
1/27Posh Society